Un inel reglabil în nuanțe calde vă va accentua delicatețea. .. Mai mult
Disponibilitate: 3 Zile
Inel universal în mărimea 56-60 din colecția Voyage , seria Valencia este realizat din argint de înaltă calitate 925/1000 în aur roz. Inelul este împodobit cu multe pietre strălucitoare de zirconiu cubic care îl fac să strălucească la propriu. Dimensiunea inelului de argint poate fi ajustată la dimensiunea dorită.
Numele gamei Valencia a fost inspirat de orașul însorit din estul Spaniei, cunoscut pentru vremea frumoasă și cultura sa bogată. Orașul Valencia reprezintă puterea soarelui și culorile strălucitoare și vibrante. Acest inel radiant este împodobit cu pietre de zirconiu cubic Preciosa perfect tăiate, în culori calde care accentuează delicatețea și eleganța.
Colecția Voyage este un simbol al călătoriei, al aventurii neînfrânate și al descoperirii de noi experiențe care vă vor aminti de frumusețea lumii din jurul nostru. Inspirația a venit din metropole istorice, orașe romantice de pe litoral, grădini de flori și plaje vaste. Fiecare bijuterie își spune propria poveste.
Inspirația din natură și magia ei se regăsesc în bijuteriile Preciosa în mod evident. Picături de rouă sclipitoare, flori și ghețari înghețați, toate culorile curcubeului - toate acestea ne încântă pe piesele de cristal ale acestei companii pur cehe din Jablonec nad Nisou de peste 70 de ani.
Brand-uri: | Preciosa |
Culoare: | Albastru, Roz, roz, amestec de culori, violet, Galben |
Model pandantiv: | cu piatră |
Material bijuterii: | Argint aurit |
Categorie: | Pentru femei |
Dimensiune inel: | Reglabil |
Greutate | 2.00 g |
Disponibilitate: | 3 Zile |